Halılarınızı Yıkamaya Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Halılarınızı Neden Bir Halı Yıkama Firmasında Yıkattırmalısınız?
Mayıs 4, 2017
Halı Yıkama İşlemleri Hangi Aralıklarla Yapılmalıdır?
Mayıs 4, 2017

Halı yıkama bahar aylarında özellikle gün yüzüne çıkan bir aktivitedir. Ancak bilindiği üzere halı yıkama olduka zor bir iştir. Bu sebepten dolayı temizlenmesi istediğiniz halıyı yıkamaya vermek ve bir profesyonele teslim etmek her zaman daha güvenlidir. Ancak bu noktada önemli olan güvenli bir halı yıkama bulmaktır.Güvenilir bir halı yıkama şirketi bulunmazsa yaşanabilecek pek çok sıkıntı olabilir. Bunlardan bir tanesi halı yıkama mainesi olabilir. Halı yıkama makinesi eğer uygun değilse, köşeli halılarınızın köşelerinin yok olma ihtimali vardır.

Önemli Noktalar

  • Firma: Çalışılan firma kesinlikle çok önemlidir. Firmanın güvenilir olması gerekir. Firmanın hangi dönemde çalıştığı dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır. Bazı firmalar mevsimlik çalışabiliyor ve müşterilerde halılarını geri alamayabiliyor. Avrasya Halı Yıkama ile böyle bir sıkıntı yaşamazsınız.
  • Kullanılan Su: Artezyen suyunun kullanılıp kullanılmadığına dikkat edin. Arezyen suyunun içinde petrol atıkları, lağım atıkları, kükürt ve demir gibi pek çok zararlı madde bulunur. Bu da halılarınıza zarar verir. Halılarrınızın rengi atabilir.
  • Makbuz: Sorun yaşayabileceğiniz ve dikkat etmeniz gerekn bir diğer nokta ise makbuzdur. Halılarınızı verip makbuzunuzu aldıktan sonra üzerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Özellikle telefon numaranızın doğru olup olmadığını ve makbuzdaki halılarınızla ilgili bilgilerin doğru olup olmadığını mutlaka kontrol edin.
  • Halılar: Halılarınızla ilgili özel bir durum varsa mutlaka belirtin. Eğer lekeliyse ve çıkmasını istiyorsanız, özel yapım veya kumaşı özelse, bu tarz bilgileri mutlaka belirtin. Aksi halde sorun yaşayabilirsiniz.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı yıkama nasıl yapılır, halı nasıl yıkanır gibi tüm soruların cevabı Avrasya Halı Yıkama’dadır. Tek yapmanız gereken  Avrasya Halı Yıkama’yı arayıp haber vermek. Sahip olunan profesyonel halı yıkama makineleriyle hiç bir sorun yaşanmaz ve halılarınız ter temiz olur. Yaşanabilek tüm sorunlar elimine ve içiniz rahat bir biçimde halılarınızı yıkamaya verebilirsiniz. Avrasya Halı Yıkama işinin profesyonelidir ve herhangi bir sorun yaşamanızı engeller. Müşteri memnuniyetine şirket tarafından çok değer verilir.