Halı Yıkama İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Halı Yıkama İşlemleri Hangi Aralıklarla Yapılmalıdır?
Mayıs 4, 2017
Bayram Temizliği ve Olmazsa Olmazı Halı Yıkama
Mayıs 30, 2017

Köklü gelenek ve göreneklerimizin vazgeçilmez bir unsuru olan halılar, hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. Halılar özellikle ev dekorasyonunda ve tasarımda öne çıkmaktadır ve halısız evler adeta çıplak bir insanı andırmaktadır. Peki, rahatlıkla ve güven içerisinde vücudumuzun neredeyse her yeriyle temas halinde olan halıların temizliğine yeteri kadar önem veriyor muyuz? Özellikle bayanlar açısından bu sorunun çözümü oldukça önemlidir. Sadece elektrik süpürgesiyle yapılan temizlik yeterli olmamakta, ayrıntılı bir şekilde yıkama sürecinden geçirilmeyen halılar ciddi sağlık problemlerine sebebiyet vermekte, özellikle alerjik rahatsızlıkları tetikleyebilmektedir.

Halı yıkama, halıların ayrıntılı bir şekilde gerekli temizlik malzemelerinin kullanılarak derinlemesine temizlenmesi ve bu işlem esnasında halıya hiçbir zararın verilmemesi sürecidir. Kullandıkça tozlanan ve görsel açıdan insanı oldukça rahatsız eden halılar, yılda en az bir kere yıkanmalıdır. Halı yıkama işlemi belki hamarat bayanlar tarafından kendi imkânları çerçevesinde yapılabilir fakat profesyonel bir ekip tarafından halının yıkanması, emin olun hem kendi hem de aile bireylerinin sağlığı açısından çok daha faydalı olacaktır.

                Hepiniz görmüşsünüzdür, kirlenen arabaların arkasına toz kalemiyle yazılan bir yazıdır. Ah keşke kirli halıların üstüne de böyle bir şey yazma imkânımız olsa. Tozu içine çeken kirli halıların durumu aslında kirlenmiş bir arabadan daha kötüdür. Fakat görünmeyen tozlar sizi yanıltmakta ve halının temiz olduğu fikrine kapılmanıza sebep olmaktadır. Her şey tamam da acaba halı nasıl yıkanır? Avrasya Halı Yıkama bu konuda size profesyonel ve dostane bir hizmet vermektedir. Uzman ve her halıyı tıpkı kendi halısıymış gibi sahiplenen ve özen gösteren bir ekip tarafından halı yıkama işleminiz gerçekleştirilmektedir.

TERTEMİZ HALILAR TERTEMİZ YAŞAM

Avrasya Halı Yıkama da halı yıkama nasıl yapılır? Bu işlemi de kendine özgü tekniklerle gerçekleştiren ve bu konuda diğer firmalardan bir adım önde olan Avrasya Halı Yıkama, ilk etapta kendisine emanet edilen halılarınızın tozunu alarak halıyı yıkamaya hazır hale getirir. Tozlardan temizlenen halılar bakterilerden arındırılmak maksadıyla dezenfekte edilir. Sonrasında özel olarak üretilmiş çevre dostu halı şampuanı ile fırçalanan ve kirlerden kurtarılan halılarınız, sıkma ve son olarak kurulama işlemiyle mağazadan yeni alınmış bir görünümde sizlere teslim edilir. Bütün bu detaylı süreç Avrasya Halı Yıkama’nın profesyonel ekibi sayesinde çok kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. O halde beklemeyin halılarınızı bize teslim edin. Halılarınız emanetimiz! Halılar keşke hep böyle yıkansa, Avrasya Halı Yıkama